Маица / Кроп

450.00 ден.

Оваа елегантна маица со поло јака и риги е идеален избор за секојдневна употреба и лежерни излегувања. Направена од мек и дишечки материјал, маицата нуди максимална удобност и слобода на движење. Дизајнот со риги и класичната поло јака додаваат стилски и спортски изглед, правејќи ја совршена за комбинација со различни парчиња облека.

Карактеристики:

  • Мек и дишечки материјал
  • Класична поло јака
  • Модерен дизајн со риги
  • Лесна и удобна за носење

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на средна температура

 

 

Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-1