Кошула

950.00 ден.
Состав: 100% Полиестер

Mодернa белa кошула која ќе го освежи вашето облекување. Нашите кошули се креирани со внимание на деталите и квалитетни материјали, што ги прави идеални за секојдневната и специјалната пригода.

Видови како може да ја носите оваа кошула:

  • Кратка кошула: Совршена за летните денови и опуштени стилски комбинации.
  • Долга кошула: Елегантна и стилска за пословни облеки или специјални настани.

    Оваа бела кошула е универзално парче на облека што лесно се комбинира со панталони, сукни, фармерки или чак шорцеви. Додајте им своја лична нота со различни аксесоари и обувки за целосен изглед.Колекција: Featured, Жени, Кошули Продавачи: DressUp SKU: