Дводелен Сет

1,700.00 ден.
Состав: 100% Памук

Сетот кој вклучува кошула и панталони изработени од лесни и дишечки материјали што ви обезбедуваат комфор и стил.

  • Квалитетни текстилни материјали што ги прават сетовите пријатни за носење и одржување.

  • Елегантни и модерни дизајни на кошулата со свежи и шарени шаблони за пролетниот стил.

  • Комфортни и стилски панталони со модерен изглед и различни кроеви за секој вкус.

Колекција: Featured, Жени, Женски панталони, Здолниште, Фустани Продавачи: DressUp SKU: K-443