Кошула

1,100.00 ден.
Состав:100% Памук

Добредојдовте на нашата колекција од креативни и стилски женски кошули! Нашиот избор вклучува различни дизајни и бои што ги прават идеални за секоја пригода. Квалитетните материјали и внимателната изработка ги прават удобни и елегантни за носење.


Колекција: Featured, Жени, Кошули Продавачи: DressUp SKU: shi-rt-321