Комплет (Сако, Панталони)

2,350.00 ден.
Состав: 100% Памук
Совршениот избор за елегантност и стил се нашите комплети со сако и панталони за жени.
Сакото и панталоните се изработени од квалитетни материјали и предлагаат различни стилови и дезени што ќе ги задоволат вашите потреби за мода и практичност.
Колекција: Featured, Елеци | Јакни, Жени, Женски панталони Продавачи: DressUp SKU: k-463