Елек

850.00 ден.

Овој елегантен елек од полувискон е идеален избор за модерни и стилски облечени жени. Направен од висококвалитетен материјал со дополнителна текстилна структура, овој елек ви нуди комбинација на елегантност и удобност. Со својот класичен дизајн елекот ви овозможува да го комбинирате со различни комбинации за различни прилики.

Грижа за производот:

  • Рачно перење или машинско перење на деликатен режим
  • Сушење на рамен простор

 

Колекција: Featured, Елеци | Јакни, Жени Продавачи: DressUp SKU: ve-st-1