Сукна

690.00 ден.

мини сатенска суќна со стил на леопард е уникатен и модерен избор за оние кои сакаат да изгледаат дрзновено и стилски. Направена од висококвалитетен сатенски материјал, суќната со леопард стил нуди живописен и внимателно изработен дизајн. Оваа комбинација на класичната мини должина со впечатливиот стил на леопард ќе ве издвои на било која прилика.

Карактеристики:

  • Висококвалитетен сатенски материјал
  • Мини должина за современ и женствен изглед
  • Нежна текстура и блескавиот финиш
  • Комфорна за носење
  • Достапна во различни бои

Грижа за производот:

  • Рачно перење или машинско перење на деликатен режим
  • Пеглање на ниска температура одвнатре

 

Колекција: Featured, Жени, Здолниште, Фустани Продавачи: DressUp SKU: ski-rt-1