Сукна

750.00 ден.
Состав: 100% Памук
Сукна со шлиц која е идеална за жените кои бараат комбинација на стил, удобност и елеганција!

Висококвалитетни материјали кои обезбедуваат удобно носење.
  • Комбинирање и стилизирање!!!
    Сукните со шлиц се одлични за комбинирање со блузи, кошули, топки и сакоа за деневни и вечерни изгледи. Додадете неколку модни аксесоари и сте готови за секоја пригода.


Колекција: Featured, Жени, Здолниште, Фустани Продавачи: DressUp SKU: ski-rt-441