Кратки Хеланки

490.00 ден.

Достапни во три бои: Црни,Зелени,Кремови
Големини: S,M,L,XL
Високиот појас обезбедува одлична поддршка и го истакнува вашиот струк, додека истовремено ви дава чувство на сигурност и стабилност.

Нашите хеланки се направени од дишлив и растеглив материјал кој совршено се прилагодува на вашето тело, обезбедувајќи максимална удобност и слобода на движење.

Со современ и елегантен дизајн, нашите кратки хеланки ќе ви помогнат да изгледате одлично во секоја прилика, било да сте на тренинг или во секојдневна прошетка.

Колекција: Featured, Жени, Женски панталони Продавачи: DressUp SKU: legg-ins-1