Фустан

699.00 ден.

Овој елегантен црн долг фустан со малку бел израс е совршен избор за формални настани и вечерни излегувања. Направен од висококвалитетен материјал, овој фустан нуди комбинација на софистицираност и удобност. Дизајнот со малку бел израс додава суптилна нота на контраст и стил, правејќи го фустанот уникатен и впечатлив.

Карактеристики:

  • Висококвалитетен и удобен материјал
  • Елегантен црн дизајн со малку бел израс
  • Долга должина за софистициран изглед
  • Совршен за формални настани и вечерни излегувања
  • Достапен во различни големини

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на ниска температура
Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1