Фустан

870.00 ден.

Овој долг црн фустан е дизајниран за да го истакне вашиот стил и самодоверба.
Eлегантeн фустан со шлиц нуди класичен и современ изглед, идеален за специјални прилики и настани. 

Фустанот е изработен од висококвалитетни материјали, што му обезбедува луксузен изглед и удобност. Црната боја е класична и временска, идеална за да го комбинирате со различни аксесоари и обувки.

Изберете го овој елегантен долг црн фустан со шлиц и создајте магичен и запомнетлив изглед кој ќе биде вистинска модна изјава.

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: Dre-ss-461