Фустан

600.00 ден.

Модел на женски летен фустан, дизајниран да ве освежи и истакне во топлите денови.
Направен од лесен памук, кој совршено се прилагодува на вашето тело, овозможувајќи ви максимална удобност и слобода на движење.

Овој фустан се одликува со елегантен крој кој нежно ги следи линиите на телото, со префинети детали како што се фини шевови и деликатни врвки. Достапен е во разни бои и дезени, за да одговара на вашиот уникатен стил.

Колекција: Featured, Жени, Фустани Продавачи: DressUp SKU: dre-ss-1