Фустан

700.00 ден.

Овој елегантен фустан со шлиц од отоманска ткаенина е идеален за посебни прилики и вечерни излегувања. Направен од висококвалитетна ткаенина фустанот нуди совршена комбинација на стил и удобност. 
Шлицот му додава допир на сензуалност и овозможува слобода на движење, правејќи го вашиот изглед уште попривлечен и незаборавен.

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на ниска температура одвнатре

 

 

Колекција: Featured, Жени, Фустани Продавачи: DressUp SKU: dre-ss-1