Фустан

650.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Ако барате комбинација од удобност и стил за секојдневните прилики, нашиот фустан со спортски стил е совршен избор за вас.

Овој фустан е дизајниран да ги задоволи потребите на современата жена која сака да се чувствува удобно и да изгледа стилски во исто време. Изработен од висококвалитетни материјали, овој фустан обезбедува слобода на движење и комфор, што го прави идеален за активен ден или неформални настани.


Колекција: Featured, Жени, Фустани Продавачи: DressUp SKU: dre-ss-446