Фустан

1,600.00 ден. 1,200.00 ден.

Матријал: 95% Полиестер, 5% Еластин

 

Колекција: OnSale, Жени, Зимска Сезона Жени 2023, Фустани Продавачи: DressUp SKU: fust-dres-01