Фармерки

690.00 ден.

Донесете стил и модерна удобност во вашата гардероба со нашите фармерки со висок струк. Совршени за секојдневни комбинации и посебни прилики, овие фармерки ќе станат вашиот омилен избор.

Направени од премиум тексас кој нуди издржливост и удобност. Со додавање на мала количина спандекс, фармерките обезбедуваат еластичност и совршено вклопување.

Високиот струк обезбедува дополнителна поддршка и удобност, правејќи ги фармерките совршени за целодневно носење.

Колекција: Featured, Жени, Фармерки Продавачи: DressUp SKU: jea-ns-1