Фармерки

1,200.00 ден. 850.00 ден.

Материјал:

64% Памук

2% Вискоза

31% Полиестер

3% Еластин

Колекција: OnSale, Жени, Зимска Сезона Жени 2023, Фармерки Продавачи: DressUp SKU: far-dree-07