Фармерки

1,400.00 ден. 980.00 ден.

Материјал: 

72% Памук

3% Вискоза

23% Полиестер

2% Еластин

Колекција: OnSale, Жени, Зимска Сезона Жени 2023, Фармерки Продавачи: DressUp SKU: fa.rm-dres-006