Сукња

990.00 ден. 650.00 ден.

Материјал:

10% Памук

10% Вискоза

78% Полиестер

2% Еластин

Колекција: OnSale, Жени, Здолниште, Зимска Сезона Жени 2023 Продавачи: DressUp SKU: dress-suk-002