Сукна

690.00 ден.

Оваа мини сатенска суќна е идеална за стилски и елегантни комбинации. Направена од висококвалитетен сатенски материјал, суќната нуди гладок и благороден изглед. Нежната текстура и блескавиот финиш прават овој модел перфектен за специјални прилики и вечерни излегувања.

Карактеристики:

  • Висококвалитетен сатенски материјал
  • Мини должина за современ и женствен изглед
  • Нежна текстура и блескавиот финиш
  • Комфорна за носење
  • Достапна во различни бои

Грижа за производот:

  • Рачно перење или машинско перење на деликатен режим
  • Пеглање на ниска температура одвнатре

 

Колекција: Featured, Жени, Здолниште, Фустани Продавачи: DressUp SKU: ski-rt-1