Суќна

850.00 ден.

Падобранско здолниште со еластичен струк е идеално за модерната жена која сака да комбинира удобност и стил. Ова здолниште е направено од лесен и воздушест материјал кој ви овозможува слободно движење и пријатно чувство при носење. Дизајнирано е со еластичен струк кој совршено се прилагодува на вашата фигура и овозможува лесно облекување и соблекување.

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да не се користи белило
  • Да се пегла на ниска температура

 


 

Колекција: Featured, Жени, Здолниште Продавачи: DressUp SKU: ski-rts-1