Маица

399.00 ден.

Оваа стилска маица со кратки ракави и риги е идеална за секојдневна употреба и лежерни излегувања. Направена од мек и дишечки материјал, маицата нуди максимална удобност и слобода на движење. Модерниот дизајн со риги и кратките ракави ја прават совршен избор за топлите денови и додаваат свеж и трендовски изглед на вашата гардероба.

Карактеристики:

  • Мек и дишечки материјал
  • Модерен дизајн со риги
  • Кратки ракави за летен изглед
  • Лесна и удобна за носење
Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-1