Маица

500.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Кратката маица обезбедува комфор и слобода на движење, додека поло јаката додава дополнителен слој на стил и елеганција.

Комбинирајте ги со долна облека по ваш избор - фармерки, панталони или сукња - за совршена комбинација за секојдневни или посебни прилики.


Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-433