Маица

550.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин
Нашата кратка црна маица е одличниот избор за стилски и модерни комбинации. Креирајте го својот смел и индивидуален стил, комбинирајќи ја со фармерки или панталони.
Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-448