Маица

400.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин
Пролетта е тука, а ние имаме врвни избори на кратки маици кои ќе ви обезбедат комфор и стил за секојдневието.

Лесни за комбинирање, нашите кратки маици се идеални за секојдневна носивост.
  • Секоја кратка маица што ја набавувате кај нас е во рамките на последните модни трендови.
Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-445