Маица/Топ

399.00 ден.

Спортски топ со риги и еластичен струк е идеален за активни дами кои сакаат да комбинираат стил и удобност. Направен од висококвалитетен и дишечки материјал, овој топ ви овозможува максимална слобода на движење и удобност при спортски активности. Дизајнот со риги и еластичниот струк додаваат модерна и динамична нота на вашиот спортски изглед.

Карактеристики:

 • Висококвалитетен и дишечки материјал
 • Риги за стилски и динамичен изглед
 • Еластичен струк за дополнителна удобност
 • Достапен во различни бои и големини


  Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на ниска температура

   


 

Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-1