Маица / Кроп

450.00 ден.

Оваа стилска маица со црн детал на јаката и на ракавите е совршен избор за секојдневна елеганција и лежерни излегувања. Направена од висококвалитетен и мек материјал, маицата нуди удобност и пријатно чувство при носење. Црните детали додаваат допир на класичен и модерен изглед, правејќи ја оваа маица лесна за комбинирање со различни парчиња облека.

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на средна температура

 

 

Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-1