Кроп

399.00 ден.

Дозволете си да блеснете во стил со нашиот летен Кроп. Ова парче е совршено за оние кои сакаат да изгледаат модерно и да се чувствуваат удобно во текот на целото лето.

Направена од 100% висококвалитетен памук, оваа маичка е мека на допир и лесна за носење. Памукот овозможува кожата да дише, што ја прави совршена за топли денови.

Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: kr-op-1