Кратки панталони

900.00 ден. 670.00 ден.

Материјал: 90% Памук, 10% Еластин

Колекција: Featured, OnSale, Жени, Женски панталони, Панталони, Фармерки Продавачи: DressUp SKU: pan003-dres-1