Корсет

590.00 ден.

Овој модерен корсет со патент е совршен избор за жените кои сакаат да додадат стил и самоувереност во својата гардероба. Направен од висококвалитетен и еластичен материјал, овој корсет обезбедува совршено обликување на вашата фигура и удобност при носење. Патентот на предната страна додава модерен и практичен елемент, правејќи го корсетот лесен за облекување и соблекување.

Карактеристики:

 • Висококвалитетен и еластичен материјал
 • Патент на предната страна за модерен изглед и практичност
 • Дизајн кој ја истакнува фигурата
 • Совршен за различни прилики, од вечерни излегувања до специјални настани
 • Достапен во различни бои и големини

  Грижа за производот:

  • Рачно перење или машинско перење на деликатен режим
  • Да се пегла на ниска температура одвнатре

   


Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: kor-set-1