Корсет

500.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Корсетот не само што ви обезбедува одличен изглед, туку и го истакнува вашиот фигурален облик, креирајќи ја женствената силиуета што ќе биде центар на вниманието. Комбинирајте го со сако, рокерси или фармерки за стилска комбинација која ќе остави впечаток.


Колекција: Featured, Жени, Женски маици Продавачи: DressUp SKU: t-shirt-433