Суќна

600.00 ден.

Внесете динамика и стил во вашата гардероба со нашето плисирано мини тексас здолниште  со ремен. Ова парче е совршено за урбани авантури и тренди комбинации.

Направено од висококвалитетен тексас кој обезбедува издржливост и удобност. Тексасот е мек и лесен за носење, совршен за секојдневни активности.

Модерен дизајн со плисирани детали кои додаваат волумен и движење на здолништето. Мини должината го прави идеално за топли денови и вечерни излегувања.

Collections: Featured, skirt, Women Vendors: DressUp SKU: ski-rt