Фустан

690.00 ден.

Овој трендовски мини фустан со риги е совршен за дами кои сакаат да изгледаат стилски и современо. Направен од висококвалитетен и удобен материјал, овој фустан ви овозможува слобода на движење и пријатно чувство при носење. Дизајнот со риги додава динамичен и младешки изглед.

Карактеристики:

  • Висококвалитетен и удобен материјал
  • Модерен дизајн со риги
  • Мини должина за младешки и свеж изглед
  • Совршен за различни прилики
  • Достапен во различни бои и големини

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на средна температура

 

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1