Фустан

490.00 ден.

Освежете го вашиот гардеробер со овој модерен и секси фустан. Совршен за секојдневно носење или за посебни пригоди, нашиот фустан ќе ви обезбеди неповторлив изглед и чувство на самодоверба.

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1