Фустан

450.00 ден.

Додајте елеганција и стил во вашиот гардеробер со овој краток фустан со тенки прерамки. Совршен за коктел забави, вечерни излегувања или секоја специјална пригода каде што сакате да изгледате модерно и привлечено.

Комбинирајте го со високи потпетици и суптилни модни додатоци за комплетен изглед што ќе ве направи центар на вниманието. 

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1