Фустан

690.00 ден.

Истакнете ја вашата грациозност и елеганција со овој долг елегантен фустан. Совршен за формални настани и гламурозни вечери, овој фустан ќе ве направи центар на вниманието.

  • Материјал: Вискоза, полиестер и еластин за комфор и совршено прилепување на телото
  • Боја: Сина
  • Должина: Долг
  • Дизајн: Потесен модел кој совршено се лепи на телото, истакнувајќи ја вашата фигура
Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1