Фустан

490.00 ден.

Елегантен долг Фустан со страничен шлиц

Зрачете со софистицираност и елеганција во овој прекрасен долг фустан со страничен шлиц.

  • Материјал: Вискоза, полиестер и малку еластин за удобност
  • Боја: Сина
  • Должина: Долг
  • Дизајн: Удобен рој со страничен шлиц за допир на драматичност и секси изглед
  • Детали: Деколте со V-изрез и тенки прерамки за елегантен изглед
Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1