Фустан

650.00 ден.

Елегантен Црн Фустан

Откријте ја вашата внатрешна убавина со овој елегантен црн фустан, совршен за секоја специјална прилика. Изработен од висококвалитетни материјали, овој фустан ги истакнува вашите облини и нуди неверојатен комфор.

  • Материјал: Вискоза, полиестер и еластин
  • Боја: Црна
  • Должина: До под колена
  • Дизајн: Едноставен и елегантен, со тесен крој што ја нагласува вашата фигура
  • Детали: Кратки ракави и високо деколте за софистициран изглед
Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1