Фустан

750.00 ден.

Изгледајте беспрекорно и се чувствувајте раскошно со нашиот тенок сатенски фустан  со прерамки. Совршен за специјални прилики, овој фустан ќе ве направи да блеснете во секоја пригода.

Висококвалитетен сатен кој нежно се лизга по кожата, нудејќи ви исклучителна удобност и гламурозен изглед.
Елегантен и софистициран дизајн со тенки прерамки кои го нагласуваат вашето деколте и рамена.

Со својот луксузен материјал и привлечен дизајн, овој фустан ќе ве направи да се чувствувате посебно на секоја прилика.

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1