Фустан

690.00 ден.

Ви го Претставуваме фустанот со уникатни шаблони, создаден за да внесете свежина и елеганција во вашата гардероба.
Овој фустан е совршен за секоја прилика, од вечерни излегувања до дневни прошетки.

Изработен од високо-квалитетен полиестер и спандекс, овој фустан нуди удобност и еластичност. Материјалот овозможува фустанот совршено да се обликува според вашето тело.

Современ дизајн со привлечни шаблони кои додаваат динамика и стил на секој чекор. Достапен е во неколку комбинации на бои, што го прави уникатен избор за секој вкус.

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1