Фустан

550.00 ден.

Овој трендовски мини фустан со риги е совршен за стилските дами кои сакаат да остават впечаток. Направен е од удобен и лесен материјал кој ви овозможува слобода на движење и пријатно чувство.
Фустанот има елегантен дизајн со хоризонтални риги.

Карактеристики:

 • Удобен и лесен материјал
 • Модерен дизајн со хоризонтални риги
 • Мини должина, идеална за летни излегувања
 • Достапен во две бои и големини


  Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да не се користи белило
  • Да се пегла на средна температура

   


 

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1