Фустан

990.00 ден.

Состав: 100% Памук
Елегантен женски фустан кој е совршен избор за секоја посебна прилика.
Направен е од висококвалитетен материјал кој обезбедува удобност и стил. Фустанот има модерен дизајн со уникатни детали, кој го истакнува вашето чувство за мода.

Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss