Фустан

850.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин
Овој фустан е изработен од висококвалитетни материјали и дизајниран со внимание на деталите, што му дава луксузен и елегантен изглед.
Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-447