Фустан

1,200.00 ден.
Состав: 100% Памук

Ние го претставуваме најновиот додаток во нашата колекција, фустанот кој е одличен избор за секоја пригода. Овој фустан е изработен од висококвалитетни материјали што му обезбедуваат удобност и стил, додека неговиот дизајн е класичен и модерен во исто време.

Како да го комбинирате?
- Овој фустан е одличен избор за различни пригоди како што се деневни настани, вечери, посети на ресторани и други. Можете да го комбинирате со различни аксесоари и обувки за да го постигнете вашиот личен стил.


Collections: Dresses, Featured, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-438