Тексас Сукна

1,300.00 ден.
Состав: 100% Памук

Тексас сукна со шлиц која е совршена за жените кои го ценат сочетувањето на стил и комфор. Нашите сукни се изработени од висококвалитетен текстил што ви обезбедува удобно носење и модерен изглед.

Тексас сукните долги со шлиц се идеални за комбинирање со топки, блузи, кошули и сакоа за креирање на различни изгледи за дневни и вечерни пригоди. Додадете неколку модни аксесоари и ќе создадете уште подобар стилски израз.


Collections: Dresses, Featured, skirt Vendors: DressUp SKU: ski-rt-439