Сукна

499.00 ден.

Внесете современ стил и удобност во вашата гардероба со нашето фармерско здолниште со висок струк. Ова парче е идеално за секојдневни комбинации и посебни прилики, обезбедувајќи модерен изглед и удобност.

Направено од висококвалитетен тексас кој обезбедува издржливост и комфорт. Материјалот е мек и пријатен на допир, совршен за целодневно носење.

Тесен крој кој совршено се обликува според вашето тело, додека високот струк обезбедува дополнителна поддршка и стил. Мини должината додава свежина и младешки изглед.

 

Collections: Featured, skirt, Women Vendors: DressUp SKU: ski-rt-1