Суќна

590.00 ден.

Долго здолниште со шлиц од отоманска ткаенина е совршено за дамите кои сакаат елеганција и удобност. Направено од висококвалитетна ткаенина, здолништето нуди суптилна текстура и софистициран изглед.
Шлицот додава допир на сензуалност и овозможува лесно движење, правејќи го идеален за различни настани, од формални до вечерни излегувања.

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C
  • Да се пегла на ниска температура одвнатре
Collections: Featured, skirt, Women Vendors: DressUp SKU: ski-rt-1