Панталони

1,100.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин

Неопходниот дел од вашата гардероба, нашите панталони нудат модерен изглед и практичност за секој ден.

Не заборавајте да ги проверите и другите делови од нашата колекција за целосно уживање во модата!

Collections: Featured, Women, Women's pants Vendors: DressUp SKU: