Панталони

750.00 ден.
Состав: 100% Памук

Кратки женски панталони кои се идеални за топлите летни денови и за лежерни стилски комбинации. Нашите панталони се изработени од квалитетни материјали што ви обезбедуваат комфор и модерен изглед.


Collections: Featured, Women, Women's pants Vendors: DressUp SKU: pan-ts-442