Панталони

1,150.00 ден. 800.00 ден.

Материјал:

80% Вискоза

15% Полиестер

5% Еластин

Collections: OnSale, Winter Season Women 2023, Women, Women's pants, Панталони Vendors: DressUp SKU: dre-pan-006